Home » Wedstrijden & uitslagen

Voorbereiding 

U13

 

U16

dames

11/08 19.30 SK Eernegem - FCMU 1-12

Beker W-VL 

1/16 finale

25/08 19.30 Wervik - FCMU 1-2

1/8 finale

29/08 17.00 Wervik - FCMU 1-0

Competitie 

U13

U16

Dames 

 

11/09 FCMU - Gullegem                 0-5

18/09 SKRD - FCMU                 verloren

25/09 FCMU - Desselgem             2-15

 

2/10 Egem - FCMU                  33 - 1

16/10 SKRD -FCMU                  31 - 4

23/10 FCMU - Bredene            2 - 30

        30/10 Gullegem - FCMU              20-0        

 

6/11 FCMU - SKRD                    4 - 18

13/11 Desselgem - FCMU       25 - 3

20/11 FCMU - Egem                 verloren

 

4/12 SV Kortrijk - FCMU            0-

 

 

 

 

Deel 2

 

15/01  Desselgem - FCMU           23 -

22/01  FCMU - Egem                     0 - 5

29/01  Gullegem - FCMU               25 - 0

 

5/02  FCMU - Bredene                 2-6

12/02 SKRD - FCMU                       21 - 2

19/02 FCMU - SKRD                       verloren

26/02 FCMU - SV Kortrijk               9 - 8

 

5/03   SV Kortrijk - FCMU             7 - 4

12/03  FCMU - Desselgem           verloren

19/03  Egem - FCMU                     verloren

26/03  FCMU - Gullegem              verloren

 

2/04  Bredene - FCMU                 verloren

9/04  FCMU - SKRD                       verloren

23/04 SKRD - FCMU                      verloren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                        

 

4/09 FCMU - KDNS Heule      12-1

11/09 SKRD - FCMU                  1-15

18/09 FCMU - Gullegem         4-2

25/09  FCMU - Egem              9-1

 

2/10 SV Kortrijk - FCMU         0-5

9/10 KDNS Heule - FCMU     1-9

16/10 FCMU - SKRD                  7 - 0

23/10 Gullegem - FCMU           2 - 4

30/10 Egem - FCMU                  0-9

 

6/11 FCMU - SV Kortrijk          5-0     

11/11  tornooi Eernegem    4de plaats

13/11 FCMU - KDNS Heule       3-0

20/11 SKRD - FCMU                      0-12

27/11 FCMU - Gullegem              7-0

 

4/12 FCMU - Egem                      4-0

11/12 SV Kortrijk - FCMU                0-5

Deel 2 

8/01 FCMU - Cerkelladies                 1-4

15/01 Egem - FCMU                           1 -

22/01 Desselgem - FCMU                uitgesteld

29/01 FCMU - Gullegem                     6 - 0

 

5/02  Eernegem - FCMU                   1 - 4

12/02  Cerkelladies - FCMU               0 - 1

19/02 FCMU - Egem                            7 - 0

 

5/03  FCMU - Desselgem                  verplaatst

12/03  Gullegem - FCMU                     0 - 2

19/03 FCMU - Eernegem                    6 - 2

26/03  FCMU - Cerkelladies               1 - 1

 

2/04  Egem - FCMU                               0 - 6

9/04  Desselgem - FCMU                    2 - 6

19/04  FCMU - Desselgem                  4 - 0 

23/04  FCMU - Gullegem                      6 - 2 

30/04 Desselgem - FCMU                   0 -

 

13/04 Decathlon Femina Cup

8/05    Ladies @sea 

05/06  Gold cup youth              

                                                            

5/09                 Bye

12/09               Bye

18/09  Cerkelladies - FCMU                   2-2

26/09 15.00 FCMU - Oudenburg.         4-7

   

3/10   14.30 DVK Egem - FCMU          2-1

10/10 15.00 FCMU - Merkem                0-8

17/10 15.00 Staden - FCMU                   5-3

24/10 15.00 FCMU - Heist                     1-10

31/10               Bye

 

7/11 14.30 Avelgem - FCMU                   4-1

14/11 14.30 FCMU - Damme             uitgesteld

21/11 16.30 Harelbeke - FCMU              1-0

28/11 14.30 FCMU - Roeselare-Daizel 3-5

 

4/12  19.00 Reningelst - FCMU.              4-0

12/12 14.30 FCMU - Ruddervoorde.      6-0

19/12                Bye

 

16/01                Bye

23/01  FCMU - Cerkelladies              uitgesteld

30/01 12.15 Oudenburg - FCMU.           2 - 4 

 

6/02 15.00 FCMU - Egem                         1 - 1

13/02 15.00 Merkem - FCMU                   6 - 1

20/02 15.00 FCMU - Staden                     3 - 3

 

6/03 14.00 Heist - FCMU                         5 - 1

13/03                 Bye

20/03 15.00 FCMU - Avelgem                 1 - 3 

27/03 14.00 Damme - FCMU                  6 - 1

 

3/04 15.00 FCMU - Harelbeke               4 - 1 

6/04 18.30 FCMU - Damme                   1 - 0 

10/04 13.30 Roeselare-Daizel - FCMU. 2 - 2

16/04 18.30 FCMU - Cerkelladies          2 - 3

24/04 15.00 FCMU - Reningelst            2 - 0

 

1/05 14.30 Ruddervoorde - FCMU        1 - 1

  

 

 

 

 

 

 

 

(Kalender printen? 

Enkel kalender nodig van U13?

Enkel kalender nodig van U16? 

Enkel kalender nodig van de dames? 

Kalender FCMU U 13
PDF – 98,3 KB 207 downloads
Kalender FCMU U 16
PDF – 100,0 KB 251 downloads
Kalender Dames Seizoen 21 22
PDF – 96,7 KB 220 downloads
Kalender U 13 Deel 2
PDF – 89,6 KB 106 downloads
Competitie Deel 2 U 16
PDF – 181,5 KB 103 downloads