Voorbereiding 

U13

 

U16

dames

20/08 Jago Sint amandsberg vs FCMU 2 - 9 

14/08 teambuilding @ Westende

21/08 Eernegem vs FCMU   1 - 6

24/08 FCMU - Merelbeke   4 - 0

26/08 Nazareth vs FCMU 1 - 17

28/08 FCMU - Heist          4 - 0

Competitie 

U13

U16

Dames 

  

03/09 FCMU – Harelbeke                           13 - 9

10/09 Gullegem – FCMU                         verloren

24/09 FCMU – Heule                                   0 - 11

 

01/10 SKRD – FCMU                                      9.00

08/10 Harelbeke – FCMU                           10.00

15/10 FCMU – Gullegem                              10.00

29/10 Heule – FCMU                                     13.45

 

05/11 FCMU – SKRD                                      10.00

12/11 FCMU – Harelbeke                             10.00

19/11 Gullegem – FCMU                               9.00

 

03/12 FCMU – Heule                                     10.00

10/12 SKRD – FCMU                                      9.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                        

 

 

03/09 Heule - FCMU                                      3 - 7

10/09  FCMU - oudenburg                           7 - 0

17/09 Gullegem - FCMU                               0 - 6

24/09 FCMU – Veurne                                  0 - 0

 

01/10 Eerngem – FCMU                               10.30

08/10 SKRD – FCMU                                      9.00

15/10 FCMU – Cerkel                                    10.00

22/10 FCMU - Heule                                     10.00

29/10 Oudenburg – FCMU                           13.45

 

05/11 FCMU – Gullegem                              10.00

12/11 Veurne - FCMU                                   10.00

19/11 FCMU - Eernegem                              10.00

26/11 FCMU - SKRD                                       10.00

 

03/12 Cerkel  - FCMU                                    10.00

 

                                          

 

04/09 FCMU –Wervik                                    1 - 0

11/09 Harelbeke –FCMU                             2 - 2 

18/09 FCMU - Rumbeke                              2 - 2 

25/09 Cerkel – FCMU                                   3 - 3 

 

02/10 FCMU - Heist                                   15.00

08/10  BYE

16/10 FCMU – SKRD                                   15.00

23/10 Sint-Joris – FCMU                           14.00

30/10 FCMU – Ruddervoorde                 14.30

 

06/11 Damme – FCMU                              13.30

13/11 FCMU – Avelgem                              14.30

19/11 Reningelst – FCMU                         18.30

27/11 FCMU – Staden                                14.30

 

04/12 Egem – FCMU                                  13.00

11/12 BYE

18/12 Wervik – FCMU                                  13.30

 

 

15/01 FCMU – Harelbeke                          14.30

22/01 Rumbeke - FCMU                            14.30

29/01 FCMU – Cerkel                                  14.30

 

05/02 Heist – FCMU                                   14.00

12/02 BYE

26/02 SKRD – FCMU                                    14.00

 

05/03 FCMU – Sint Joris                            15.00

11/03 Ruddervoorde – FCMU                   19.00

19/03 FCMU – Damme                               15.00

26/03 Avelgem – FCMU                              15.00

 

02/04 FCMU Reningelst                         15.00

16/04 Staden – FCMU                                 15.00

23/04 FCMU – Egem                                   15.00

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Enkel kalender nodig van U13?

Enkel kalender nodig van U16? 

Enkel kalender nodig van de dames? 

Kalender U13 deel 1
PDF – 99,9 KB 42 downloads
Kalender U 16 Deel 1
PDF – 103,4 KB 46 downloads
Kalender Dames 2022 2023
PDF – 95,1 KB 48 downloads